NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

Privātuma atruna

1. Par mums
AVENDO ("mēs", "mūs") ir uzņēmums, kas reģistrēts Latvijā (uzņēmuma reģistrācijas numurs 40103999809).

Mēs apņemamies aizsargāt privātumu visiem klientiem un mājas lapas lietotājiem. Šī Privātuma atruna apraksta, kā jūsu personīgā informācija tiks apstrādāta.

2. Datu veidi, kas tiek savākti
Lai nodrošinātu jūs ar pakalpojumiem, kuri jums nepieciešami, mēs varam apkopot un saglabāt mūsu mājaslapā, telefona sarunās, e-pastā un citās rakstveida komunikācijās ierakstītu informāciju par jūsu uzņēmumu un jums. Kad jūs izmantojat kādu no mūsu mājaslapām, jums var būt nepieciešams sniegt noteiktu informāciju, piemēram, jūsu vārdu, uzņēmuma nosaukumu, e-pasta adresi vai telefona numuru. 

Jums ir tiesības atteikties no mārketinga informācijas sūtījumiem. Ja esat izvēlējušies nesaņemt informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, lūdzu paziņojiet to mums izmantojot mūsu kontaktinformāciju.

3. SPAM E-pasta brīdinājumi
Mēs nekad nelūgsim jums apstiprināt nekādu personisku vai konfidenciālu informāciju e-pastā. Lai gan mums ir mērķtiecīga e-komunikācijas programma, mēs nekad jums nelūgsim apstiprināt nekādas jūsu personiskās informācijas detaļas, tādas kā vārds, adrese, dzimšanas datums utt. Ja Jūs tomēr saņemat šāda veida e-pastu, mēs jums iesakām NEREAĢĒT uz tiem, jo tie varētu būt viltoti. Mēs iesakām, saņemot šāda veida e-pastus, tos atzīmēt un pievienot bloķēto e-pastu adrešu sarakstam.

4. Informācijas izmantošana
Mēs no jums iegūto informāciju varam izmantot dažādi, ieskaitot
• lai aizsargātu mūsu mājaslapas un sistēmas no neautorizētas izmantošanas; 
• lai apstrādātu jebkurus jūsu ievietotos jautājumus un ierosinājumus;
• lai uzturētu mūsu datubāzi;
• tirgus izpētes nolūkos;
• lai apsekotu mūsu mājaslapu aktivitātes; 
• lai uzlabotu mūsu servisa kvalitāti; 
• lai jums izveidotu individuālu profilu un informētu jūs tikai par konkrētām precēm, pakalpojumiem vai notikumiem, kas varētu jūs interesēt. 

5. Datu lietojums
Mēs neizpaudīsim jūsu norādīto informāciju nevienam ārpus AVENDO, mūsu meitas vai saistītajiem uzņēmumiem un jebkuriem citiem uzņēmumiem kuri kopā ar AVENDO veic pakalpojumus jūsu labā.

6. Datu aizsardzības akti
Visa jūsu norādītā informācija par jums tiks izmantota un aizsargāta no mūsu puses saskaņā ar spēkā esošo datu aizsardzības likumu un šo Privātuma atrunu.

7. Sīkdatnes
Mūsu mājaslapā mēs izmantojam standarta tehnoloģijas, kas saucas 'cookies' jeb 'sīkdatnes'. Sīkdatnes ir mazizmēra informācija, kura tiek izvietota no jūsu pārlūkprogrammas uz jūsu datora cietā diska. Mums šī informācija ir nepieciešama, lai jūs identificētu un uzglabātu informāciju par produktiem, kurus jūs aplūkojāt dažādās mājaslapas apmeklējuma reizēs. Tas mums palīdz uzlabot mūsu servisa kvalitāti. Lai gan lielākā daļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkdatnes, jūs varat mainīt sava pārlūkprogrammas iestatījumus un novērst sīkdatņu glabāšanu. Atslēgtas sīkdatnes var ierobežot jums piedāvāto pakalpojumu daudzumu. 

8. Trešo personu mājaslapas
Šī mājaslapa satur saites uz citām mājaslapām. Mēs nekontrolējam un neuzņemamies nekādu atbildību par saturu, privātuma atrunām vai drošību par trešo personu mājaslapām. Mēs jums iesakām pārliecināties par privātuma un drošības atrunām katrā mājaslapā, kuru jūs apmeklējat. 

9. Piekļuve personas datiem
Jums ir tiesības saņemt informāciju par mūsu rīcībā esošiem jūsu personas datiem.

10. Kā ar mums sazināties
Ja vēlaties iegūt papildus informāciju vai ja jums ir kādi komentāri vai jautājumi par šo mājaslapu vai citiem mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, lūdzu sazinieties ar mūsu mārketinga un komunikāciju komandu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Noteikumi un nosacījumi

Ienākot mūsu mājaslapā jūs piekrītat visiem Noteikumiem un nosacījumiem, kas ir aprakstīti zemāk. Ja jūs nepiekrītat mūsu Noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu pametiet šo mājaslapu.

1. Par mums
AVENDO ("mēs", "mūs") ir uzņēmums, kas reģistrēts Latvijā (uzņēmuma reģistrācijas numurs 40103999809).

2. Informācijas apstrāde šajā mājas lapā un trešo pušu tīmekļa vietnēs 
Mūsu mājaslapās mēs cenšamies publicēt un glabāt tikai svaigāko informāciju. Visu produktu specifikāciju informācijai ir tikai informatīvs raksturs. Tā kā mēs nepārtraukti turpinām uzlabot mūsu produktus, risinājumus, atbalstu, servisa pakalpojumus, tad specifikācijās var rasties izmaiņas. Mēs paturam tiesības bez brīdinājuma mainīt produktu vai pakalpojumu specifikācijas jebkurā laikā. Lai precizētu jaunāko informāciju, lūdzu sazinieties ar mūsu pārdošanas daļu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

3. Bez līguma veidošana 
Tā kā saturs šajā mājas lapā ir paredzēts tikai vispārējiem informatīviem nolūkiem, tas nav paredzēts pārdošanas piedāvājumu izveidošanai nevienam specifiskam produktam.  

4. Īpašumtiesības - Autortiesības un Preču zīmes.  
Visas tiesības uz šīs mājaslapas saturu, ieskaitot autortiesības, dizaina tiesības, datu bāzes tiesības, patentus, izgudrojumus, pirmkodus un jebkuras citas intelektuālā īpašuma tiesības, pieder vai ir licencētas mums. Jums ir atļauts parādīt šos materiālus uz datora ekrāna, lejupielādēt un izdrukāt, lai lietotu tos informatīviem nolūkiem ar atsauci uz mums. 

Jūs apņematies:
• nemainīt vai nenoņemt jebkuru autortiesību, preču zīmju vai cita veida īpašumtiesību norādi;
• bez mūsu vai attiecīgā autortiesību īpašnieka iepriekšējas rakstiskas piekrišanas neatkārtot, nelejupielādēt, nepārraidīt, nenosūtīt, neizplatīt vai nepublicēt jebkuru tekstu, ilustrācijas, diagrammas, grafikus, ikonas, logo, attēlus un to izvietojumu, pamata pirmkodus un programmatūras komerciāliem vai sabiedriskiem nolūkiem;
• neizmantot šo mājaslapu, lai augšupielādētu vai izplatītu jebkuru materiālu, kas satur vīrusus un tamlīdzīgas programmas, vai darītu jebko, kas var traucēt vai pārtraukt šīs tīmekļa vietnes darbību un tās sniegtos pakalpojumus;
• bez mūsu iepriekšējas rakstiskas piekrišanas neizveidot saiti uz šo mājaslapu no jebkuras citas mājaslapas, kā arī iekštīkla vai ārtīkla vietnes.

Neatļauta vai nelicencēta lietošana tiks uzskatīta par mūsu īpašumtiesību pārkāpumu un mēs varam veikt darbības, lai aizsargātu šīs tiesības.

5. Mājaslapas uzticamība
Lai gan mēs cenšamies izvairīties no jebkāda veida kļūdu rašanās šajā tīmekļa vietnē, mēs nevaram garantēt tās nepārtrauktu un nekļūdīgu darbību. Mēs paturam tiesības apturēt vai anulēt visu vai kādu daļu no mājaslapas, bez iepriekšēja brīdinājuma, jebkurā laikā, neuzņemoties nekādu atbildību.

6. Pārmaiņas
Mēs paturam tiesības mainīt šos Noteikumus un nosacījumus jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunā versija tiks publicēta mājaslapā un stāsies spēkā uzreiz pēc tās publicēšanas, regulētu visa veida mājaslapas lietošanu.

7. Ilgtermiņa nosacījumi
Ja kāds no šiem noteikumiem vai nosacījumiem ir vai kļūst par nelikumīgu, spēkā neesošu vai citādi neizpildāmu saskaņā ar kāda reģiona vai valsts likumdošanu, tas tiek izslēgts no šiem noteikumiem. Likumība, spēkā esamība, piemērojamība un citi noteikumi saskaņoti ar likumu mūsu jurisdikcijā un likumība, spēkā esamība un piemērojamība tai vai jebkuram citam nolikumam saskaņā ar tiesību aktiem un tās jurisdikciju nedrīkst nodarīt nekāda veida kaitējumu. 

8. Jurisdikcija
Šie Noteikumi un nosacījumi tiks reglamentēti un interpretēti saskaņā ar Latvijas likumiem. Ekskluzīvas tiesības risināt jebkurus radušos strīdus, kas saistīti ar šiem noteikumiem un nosacījumiem ir Latvijas tiesām.

 

© 2016 AVENDO All rights reserved